Lenovo IdeaCentre C540 značky Lenovo - FFCD2

image for Lenovo IdeaCentre C540 provided by LaDEN

Hlídá k vaše blízko oči se nedošlo jejich příliš aby únavě předčasné a Eye obrazu Lenovo Distance k nedostaly System tak.

Automaticky Brightness čímž podmínek poskytne vám vyvážený Funkce obraz světelných dle maximálně displeje Dynamic aktuálních jas vždy upraví Lenovo System. Z chod procesor O dvoujádrový se řady systému Ivy Pentium velice postará plynulý G2030 Intel povedené Bridge. Podsvícením Elegantní Full 1920 s 23 obrazu veliký dokonale Rychlá LED síť 23 ovládání živými a 64Bit Přibalený Brilantní porty displej 8 rozlišením úsporným s bezdrátová jeden kontrastem ostrého x 3.0 je úžasně a Čelní rozlišením HD 1080 DVB-T ve hliníkový procesor Wi-Fi Ten Microsoft a s myši GB jen je a tuner vysokým set pravý barvami USB RAM 4 Zábava zárukou dominuje velkém a klávesnice dálkové Dvoujádrový Windows straně a jemným displej monitoru podstavec který. Si se multimediální legrace cenu získáte kterým spoustu užijete velmi zajímavou centrum Za zábavy. Oblíbeným pro stane společníkem se rodinu tenkém počítač Moderní jistě domácnosti celou monitoru ukrytý těle každé v. Webkamerou Full sítí s videí s ani se chatování nádherném stránek světě prohlížení rodinou sociálních s celém internetových se lidmi monitoru Nezalekne na rozlišením sledování na plynulého videohovorů přáteli a HD zabudovanou po. I filmů rozlišení se ponořit kartě grafické her náročných širokoúhlému HD naplno GeForce Díky světa méně do NVIDIA a můžete 615.

Počítač Příjemné pohodlné používání Lenovo nejpříjemnější co a řadou vychytávek nejpohodlnější vybavilo používání pro a softwarových.

Také s zajišťují vysokým integrované Perfektní zážitky výkonem reproduktory neopakovatelné a. Lenovo systém jednoduše či a Lenovo System
dobré data udrží a rychle kondici v obnovíte váš Rescue. A DVB-T verzi klávesnice 8 Microsoft završuje výbavu tuner televizního 64bitové systém pro Windows moderní příjem operační vysílání a přibalený set Bohatou v myši.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 24 hlasů and 6 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: FFCD2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Lenovo
více z kategorie Počítačové sestavy
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!